Ekspress-Auto L
Reisijate vedu
Ekspress-Auto L
Oleme alati teel
Ekspress-Auto L
Riigisisene ja rahvusvaheline vedu
Ekspress-Auto L
Tellimusvedu

Viimased uudised

Reisijate vedu

Töötajate vedu

TellimusveduVõta meiega ühendust!

Valgevene reisid 2024

Valgevene reisid 2024

Aastal 2024 korraldame reisid Valgevene sanatooriumi Narochanka järgmistel kuupäevadel:

20.04-28.04

19.05-26.05

16.06-23.06

21.07-28.07

19.08-25.08

15.09-22.09

Hind 495 EUR

Hinna sees:

  • Mugava bussiga sõit
  • Majutus 2-kohalistes ruumides

Lisatasu eest:

  • Viisad - 60 eur;
  • Ühekohalise ruumi lisatasu 60 eur.

Lisainfo 650 6666 или See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pagasivedu

Pagasivedu bussi pagasiruumis

Reisija võib liinibussi pagasiruumi paigutada pagasit, mille ühiku mõõtmete summa (kõrgus + laius + sügavus) ei ületa 150 cm ja kogukaal 30 kg, samuti ümbrises suuski ning kokkupandud ja ümbrises jalgrattaid. Palume pöörata tähelepanu, et pagasiruumi paigutatud pagas ei määriks teiste reisijate pagasit.

Juhime tähelepanu, et tavapärasest suurem pagas (jalgratas, lapsevanker, muusikainstrumendid, spordivahendid, jms) ei pruugi alati bussi pagasiruumi ära mahtuda ning ning selle paigutamise võimalus tekib pärast tavapagasi äramahutamist pagasiruumi. Eripagasi paigutamiseks palume pöörduda bussijuhi poole ja/või järgida tema poolt saadud juhiseid.

Pagas võetakse bussijuhi poolt vedamiseks vastu pagasipileti ostuga.

Pagasivedu bussi salongis

Reisija võib liinibussi salongi kaasa võtta käsipagasit, mille ühiku mõõtmete summa ei ületa 150 cm ja kogukaal 30 kg.Käsipagas, suusad ja muu pagas ei tohi segada reisijate istumist-liikumist ega härida muul viisil teisi reisijaid ega rikkuda nende riideid ja ühissõiduki sisemust.

Lemmikloomade vedu

Lemmikloom
Lemmikloom on koer, kass, küülik, jänes, tšintšilja, tuhkur, naarits, nirk, näriline, putukas, kala, väikelind jms. Lemmiklooma tuleb hoida kogu reisi vältel selleks kohaldatud puuris (sealhulgas kastis, kotis või akvaariumis).
Koerad peavad olema lühikese rihma ja suukorviga või kandepuuris.
Lubatud ei ole vedada haigeid, kaasreisijate elu või tervist ohustavaid väikeloomi. Bussireisija tohib kaasa võtta ühe lemmiku juhul, kui loom ja tema puur on puhtad. Reisija vastutab, et lemmikloom ei takista kaasreisijate liikumist-istumist, ei häiri kaasreisijaid ega tekita muul moel kahju.
Lemmikloomaga reisija on bussijuhi nõudel kohustatud istekohta vahetama. Lemmiklooma viibimine reisijatele mõeldud bussiistmel on rangelt keelatud. Välja arvatud erandjuhtudel ja bussijuhi nõusolekul viisil, mis tagab istme puhtuse ja säilimise täielikult. Lemmiklooma ja tema poolt tehtava kahju eest vastutab väikelooma vedav reisija.
Eraldi piletit lemmikloomale ostma ei pea. Eraldi pilet tuleb osta, kui reisija soovib enda kasutusse tervet istmepaari. Nägemispuudega reisija juhtkoer sõidab tasuta.

Tüüpreisitingimused

Ekspress-Auto L OÜ tüüpreisitingimused

(kehtib alates 01.06.2016)

Ekspress-Auto L osutab transporditeenused reisi ajal. Majutuspaketi müüjaks on Sanatoorium "Narochanka", Valgevene.

1. Tasumine: tasumine toimub sularahas või pangaülekandega.

2. Reisist taganemine: Kliendil on õigus reisist taganeda. Rohkem kui 31 päeva enne reisi algust tagastatakse 100% reisi hinnast. 30-8 päeva enne reisi algust tagastatakse 50% reisi hinnast. 7-3 päeva enne reisi algust tagastatakse 25% reisi hinnast. Vähem kui 48 tundi enne reisi algust reisi maksumust ei tagastata.

 

Kontakt

Ekspress-Auto L OÜ

Reg. nr. 10227325

KMKR EE100164943

Briketi 20,

31221 Kohtla-Järve

Meie bussid